Müşterilerimize Özel Danışmanlık Hizmetleri

Müşterilerimizi dinleyerek ihtiyaçlarını belirliyor ve bu doğrultuda çalışmalar yapıyoruz.


Doğru hedef kitleye ulaşmak için sizlerin içerisinde bulunduğu sektörü ve neyi hedeflediğinizi bilmek, doğru hizmeti sunabilmemiz için önemlidir.

Bu yüzden sizlerin ihtiyaçlarını belirlemenin akabinde nasıl çalışmalar yapabileceğimize dair ekibimizle bir beyin fırtınası gerçekleştiririz. Sonrasında sizlere izlememiz gereken yolları size özel bir rapor halinde sunarız.

Raporumuzu incelediğinizde revize yapmak istediğiniz bir nokta veya aklınıza takılan bir soru işareti var ise yine üzerinde görüşmeler sağlar ve akabinde onay almakla birlikte işin startını veririz.

 


Kurumsal Siteler


Sektörünüze göre tamamen size özel bir çalışma ile eksiksiz, bitmiş bir şekilde sitenizi teslim ediyoruz.

Kurumsal site çalışmalarımıza başlamadan önce sizden istenilen tüm bilgileri tarafımıza eksiksiz bir şekilde sunduğunuz zaman çalışmalarımıza başlıyor ve çok kısa sürede işinizi teslim ediyoruz.

 • Mobil & Seo Uyumlu
 • Admin Yönetim Paneli
 • Her Türlü Teknik Destek


 


E-Ticaret Siteleri


Sizlere, full eklentilerle dolu dolu ve çoklu dil desteği olan, özelleştirilebilir kullanıcı dostu tema yapısı ile neredeyse tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren profesyonel bir e-ticaret sitesi paketi sunuyoruz.

Bu paket tamamen tarafımızca özel olarak hazırlanmış bir pakettir. Ve sitemizin bir diğer özelliği ise gerek birebir gerekse hazırlanmakta olan eğitim paketlerimiz ile sitenize tamamen hakim olabileceğiniz bir yapıda hem pdf kitabı hem de görsel videolu anlatımlarla veya çok elzem durumlarda anydesk bağlantısı ile birebir destek sunmaktayız.

Çalışmalarımıza başlamadan önce sizden istenilen tüm bilgileri tarafımıza eksiksiz bir şekilde sunduğunuz zaman çalışmalarımıza başlıyor ve çok kısa sürede işinizi teslim ediyoruz.

 • Mobil & Seo Uyumlu
 • Kullanıcı Dostu & Özelleştirilebilir Tema
 • Her Türlü Teknik Destek


 


SEO Optimizasyonu Çalışmaları


Özellikle Google arama motorlarında bilinirliliğinizin artması için ağırlıklı olarak en doğal yollarla aylık periyotlarda düzenli site içi seo çalışmaları yapıyoruz. 

SEO çalışmaları iç ve dış site çalışmaları olarak iki alana ayrılıyor olsa da bizim ağırlıklı olarak çalıştığımız alan site içi çalışmalar oluyor. Her ne kadar site içi çalışmalar yapıyor olsak da sitenizi seçmiş olduğunuz site yapısına göre (kurumsal web siteleri veya e-ticaret siteleri) google alanında gerekli yerlere tanıtımlarını da sağlıyoruz. Bu tanıtımlarla sitenizin gidişatını her hafta ve her ay analiz edip doğru hedef kitlelere ne kadar ulaşabildiğimizi de birlikte gözlemlemeye başlıyor ve raporlamalar yaparak daha da iyi sonuçlar elde etmek için aylık çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Google alanlarındaki çalışmalar aşağıdaki gibidir.

 • Google Analytics
 • Google Console Search
 • Google Merchant Center (E-Ticaret Siteleri içindir)


 

Grafik Tasarım Çalışmaları


İster sosyal medya olsun, ister dijital çalışmalarınız, ister baskılık çalışmalar... Her türlü grafik tasarım çalışmalarında hizmet sunmaktayız. 

İstenilen bilgiler tarafımıza eksiksiz olarak sunulduğu taktirde çalışmalar başlar ve yapılan çalışmalar tarafınıza yollanarak kontrol edilmesi istenir. Revize varsa gerekli revizeler yapılır ve tasarıma onay verildikten sonra ödeme alınarak çalışmanız tarafınıza teslim edilir. 

Web siteleri ve SEO çalışması aksine tasarım çalışmalarımız esnasında iş bitip onay alınıncaya kadar olan aşamada sizden herhangi bir ücret talep edilmez. 

Çalışmalar baskılık çalışmalar ise tarafınıza hem baskıya hazır hale gelmiş (PDF) formatında hemde görsel (JPEG) formatında teslim edilir.

Ağırlıkta kullandığımız programlar aşağıdaki gibidir:

 • CorelDraw (Vektörel)
 • Adobe Photoshop (Pixel)